Haber

Futbol: Trendyol 1. Lig maçı

Trendyol 1. Lig’de 4. haftanın perdesi kapandı.

Hafta sonunda Bodrum FK, Ümraniyespor’u 4-0 mağlup etti.

Gençlerbirliği konuk olarak Ahlatcı Çorum FK’yı 1-0 mağlup ederken, ASTOR Enerji Şanlıurfaspor ise evinde Erzurumspor FK ile 0-0 berabere kaldı.

İki İzmir takımının Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nda karşı karşıya geldiği derbide Göztepe, Altay’ı 1-0’lık skorla yenmeyi başardı.

1. Lig’in 4. haftasındaki maçların 2’si golsüz beraberlikle sonuçlandı. Ev sahibi takımlar 4 karşılaşmayı, konuk takımlar ise 3 karşılaşmayı kazandı.

Sonuçlar

1. Lig’de 4. hafta maçlarının sonuçları şöyle:

Adanaspor-Kocaelispor: 0-2

Teksut Bandırmaspor – Sakaryaspor: 3-1

Boluspor-Ankara Keçiörengücü: 0-0

Manisa FK-Tuzlaspor: 4-0

Eyüpspor-Bitexen Giresunspor: 3-1

Bodrum FK-Ümraniyespor: 4-0

Ahlatçı Çorum FK-Gençlerbirliği: 0-1

ASTOR Power Şanlıurfaspor-Erzurumspor FK: 0-0

Altay-Göztepe: 0-1

sıralamalar

Ligin 4. haftasında maçlar sonrasında oluşan puan durumu şöyle:

O G B M A e AVCILIK P
1.EYUPSPOR 4 4 0 0 11. bir 10 12
2.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 4 3 bir 0 8 bir 7 10
3.GENÇLİK 4 3 bir 0 4 bir 3 10
4.TEKSUT BANDIRMASPOR 4 2 2 0 5 2 3 8
5.ASTOR GÜÇ ŞANLIURFASPOR 4 2 2 0 5 3 2 8
6.BODRUM FK 4 2 bir bir 5 bir 4 7
7.AHLATCI ÇORUM FK 4 2 0 2 5 4 bir 6
8. KOCAELİSPOR 4 2 0 2 5 6 -bir 6
9.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 4 bir 2 bir bir bir 0 5
10.SAKARYASPOR 4 bir 2 bir 3 4 -bir 5
11.GÖZTEPE 4 bir bir 2 2 3 -bir 4
12.ERZURUMSPOR FK 4 0 3 bir 2 3 -bir 3
13. ALTAY 4 bir 0 3 4 6 -2 3
14.ADANASPOR 4 bir 0 3 3 5 -2 3
15.BİTEXEN GİRESUNSPOR 4 bir 0 3 3 5 -2 3
16.BOLUSPOR 4 0 3 bir bir 3 -2 3
17.ÜMRANİYESPOR 4 0 2 2 2 7 -5 2
18.TUZLASPOR 4 0 0 4 0 13 -13 0

5. hafta maçları

Trendyol 1. Lig’de 5. haftanın programı şöyle:

16 Eylül Cumartesi:

16.00 Ankara Keçiörengücü-ASTOR Power Şanlıurfaspor (Aktepe)

16.00 Erzurumspor FK-Altay (Kazım Karabekir)

19.00 Ümraniyespor-Ahlatcı Çorum FK (Ümraniye Belediyesi)

19.00 Kocaelispor-Boluspor (Yıldız Entegre Kocaeli)

17 Eylül Pazar:

16.00 Tuzlaspor-Adanaspor (Sancaktepe, 15 Temmuz)

16.00 Bitexen Giresunspor-Manisa FK (Çotanak Sporkarmaşık)

19.00 Gençlerbirliği-Eyüpspor (Eryaman)

19.00 Göztepe-Teksut Bandırmaspor (Gürsel Aksel)

18 Eylül Pazartesi:

20.00 Sakaryaspor-Bodrum FK (Yeni Sakarya Atatürk)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bets10jojobet
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
istanbul escort